امروز : 29 خرداد 1403 ساعت : 02:47
محبوب ترین اخبار ها

فرمانده‌کل ارتش در زاهدان

زهیر صفری  | 575  | 0  | 1400/12/02

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان،امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در حاشیه افتتاح مرکز فرماندهی و کنترل قرارگاه جنوب شرق نیروی زمینی ارتش در زاهدان، اظهار داشت: آنچه امروز ارائه شد بخشی از توانمندی نیروی زمینی ارتش است که با هم‌افزایی نیروی انسانی و تجهیزات فناوری روز، به دست آمده است.

وی افزود: تجهیزات و فناوری‌های ارائه شده در نیروی زمینی ارتش متناسب با نوع تهدیدات بروزرسانی، ساخته، پرداخته و وارد چرخه دفاعی کشور شده است. بدین ترتیب توان دفاعی نیروی زمینی برای اجرای هرگونه ماموریت ابلاغی ارتقا یافته و این نیرو قادر است کار خود را در صحنه‌های عملیاتی به نحو مطلوبی انجام دهد.

فرمانده کل ارتش با اشاره به اجرای رزمایش‌های عمومی و تخصصی نیروی زمینی گفت: همان‌گونه که در طول سال در رزمایش‌ها مشاهده می‌شود، راهبردها و تاکتیک‌های عملیاتی نیروی زمینی ارتش در یک صحنه عملیاتی متناسب با تهدیدات احتمالی انجام می‌شود و رزمندگان ما طی این صحنه‌های عملیاتی شبیه‌سازی شده، روش‌های مقابله را تمرین کرده و توان رزمی خود را ارتقا می‌دهند.

سرلشکر موسوی افزود: امروز با توجه به اقدامات صورت گرفته می‌توان گفت نیروی زمینی ارتش برای اجرای ماموریت‌هایی که به آن محول شود آمادگی اجرای 100درصدی دارد.

ارسال دیدگاه

برای ارسال نظر لطفا ورود یا ثبت نام کنید.